До відома громадян

11 Липня, 2022 р., 15:42
Які ознаки фальшивих вакансій? Не потрібно забувати, що крім добросовісних роботодавців на полювання виходять шахраї, ті, що шукають свою «здобич», використовуючи протизаконні методи.
08 Липня, 2022 р., 10:41
Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період. Причиною 90% пожеж в природних екосистемах є діяльність людини. У вихідні і святкові дні ліс відвідує велика кількість громадян, що призводить до різкого зростання джерел вогню. Причинами численних пожеж у природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.
08 Липня, 2022 р., 10:36
З  початку літнього періоду на воді загинуло 129 осіб, з них 16 дітей. Врятовано  22 особи, з них 6  – діти. Аби не стати однією з цифр сумної статистики - дотримуйтесь правил безпечного відпочинку!
08 Липня, 2022 р., 10:32
Дії при виявленні ВНП (або предметів, схожих на них)
07 Липня, 2022 р., 10:16
Схеми обману шукачів роботи: що треба знати?