Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

кОВАЛІВСЬКА  сільська  рада

Васильківського  району  київСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 13 січня  2020 року                                                       02/1.02.3. – 10

Про внесення змін до складу конкурсної комісії директора Устимівської ЗОШ І - ІІІ ступенів та  директора Вінницько – Ставського НВК «ЗОШ І -ІІ ступенів ДНЗ»

Відповідно  до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», частина 2 статті 26, частина 3 статті 37 Закону України «Про загальну середню освіту», Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 28.03.2018 № 291 та з метою визначення загальних засад проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Ковалівської сільської ради Васильківського району Київської області:

1. Внести зміни до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора Устимівської ЗОШ І - ІІІ ступенів та  директора Вінницько – Ставського НВК «ЗОШ І -ІІ ступенів ДНЗ»:

1.1. Виключити членів конкурсної комісії :

- Літвінську Світлану Петрівну – методиста  відділу освіти Ковалівської сільської ради;

1.2. Ввести до складу конкурсної комісії :

- Дубчак Наталію Федосіївна - заступника  ОЗЗСО « Ковалівський ліцей» Ковалівської сільської ради Василівського району Київської області.

1.3. Для проведення конкурсу на заміщення вказаних вакантних посад та затвердити новий склад конкурсної комісії. ( додаток 1)

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                            Р.Ф.Клюковська

кОВАЛІВСЬКА  сільська  рада

ВасилькіВського  району  київСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 15 січня 2020 року                                                       № 03.02.3. – 10

Про призначення дати проведення конкурсу на

заміщення вакантних посад директора Устимівської ЗОШ І - ІІІ ступенів та  директора Вінницько – Ставського НВК «ЗОШ І -ІІ ступенів ДНЗ».

1. Провести іспит кандидатів на заміщення вакантних посад  :
  • директора Вінницько – Ставського НВК «ЗОШ І -ІІ ступенів ДНЗ»                   21 січня  2020 року о 11.00 год. в приміщенні в приміщенні Устимівської ЗОШ І - ІІІ ступенів.

• директора Устимівської ЗОШ І - ІІІ ступенів 21 січня  2020 року о 13.00 год. в приміщенні Устимівської ЗОШ І - ІІІ ступенів.

1. Голові конкурсної комісії забезпечити проведеня конкурсу відповідно до вимог чинного законодавства.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                  Р.Ф.Клюковська