Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області звертає увагу платників податків

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області звертає увагу платників податків, що з метою заповнення розділу 4 «Дані щодо ПРРО» заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за ф.№ 1-ПРРО, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547», поняття тип програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО):

• «Стаціонарний» означає, що такий ПРРО встановлений на конкретну господарську одиницю та використовується за адресою, зазначеною в реєстраційній Заяві за ф. № 1-ПРРО;
  • «Пересувний» означає, що такий ПРРО зареєстрований на конкретну господарську одиницю (наприклад автомобіль), але може використовуватися на всій території України;
  • «Каса самообслуговування» означає, що такий ПРРО встановлений на конкретну господарську одиницю та використовується за адресою, зазначеною в реєстраційній Заяві за ф. № 1-ПРРО, при цьому його застосування не передбачає залучення касира (наприклад платіжний термінал);
  • «Інтернет торгівля» означає, що такий ПРРО встановлений на конкретну господарську одиницю і використовується за адресою, зазначеною в реєстраційній Заяві за ф. № 1-ПРРО, та при його застосуванні можливе залучення касира (інтернет-магазин (сайт)).

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Понад 2,3 млрд. гривень місцевих податків і зборів отримали громади Білоцерківського району

За січень-жовтень поточного року платники податків району спрямували до місцевих бюджетів громад понад 2,3 млрд.грн.

Традиційно, найбільшу питому вагу у надходженнях займає податок на доходи фізичних осіб –70% або 1,6 млрд. грн.

Значна частка у структурі місцевих бюджетів територіальних громад належить сплаті єдиного податку. Його сума склала 415,7 млн. грн., або 18%. Із них: юридичні особи перерахували – 37,5 млн.грн., фізичні особи – підприємці – 278 млн.грн., сільськогосподарські товаровиробники 100,2млн.грн.

У звітному періоді плати за землю надійшло 117,4 млн. грн., податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 80,2 млн.грн., податку на прибуток – 22,7 млн.грн.

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області