Діяльність Білоцерківської окружної прокуратури на напрямку протидії корупції упродовж І півріччя 2021 року

Діяльність Білоцерківської окружної прокуратури  на напрямку протидії корупції упродовж І півріччя 2021 року

У зв’язку зі змінами в законодавстві, прийнятими ще у 2016 році, з вересня згаданого року органи прокуратури не складають протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, однак продовжують бути органом, уповноваженим здійснювати заходи щодо протидії цьому негативному явищу.

Так, упродовж першого півріччя 2021 року прокурорами окружної прокуратури забезпечено участь в судах у 29 справах про корупційні правопорушення. За результатами розгляду протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, судами постановлено рішення у 29 справах, з яких до відповідальності притягнуто 24 правопорушника.

За результатами опрацювання баз даних державних органів, державних реєстрів, інтернет-ресурсів та інших ЗМІ за вказаний період окружною прокуратурою загалом виявлено 256 фактів порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції», які в більшості стосуються прийняття рішень про преміювання посадовими особами себе особисто в той час, коли на них поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в умовах реального конфлікту інтересів, а також порушень вимог фінансового контролю, які передбачені вказаним законом.

До органів державної влади та місцевого самоврядування в порядку ч. 3 ст. 65-1 Закону України «Про запобігання корупції» з метою встановлення причин і умов, що сприяли порушенню вимог Закону до органів місцевого самоврядування, органів державної влади та інших суб’єктів, на які поширюються вимоги Закону внесено 9 подань.

22 Листопада, 2021 р., 15:16
Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області наголошує роботодавцям регіону, що підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності при оформленні працівників та виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.
22 Листопада, 2021 р., 15:16
26 Серпня, 2021 р., 15:27
Здійснення Білоцерківською окружною прокуратурою нагляду за додержанням законів органами, які проводять досудове розслідування та підтримання публічного обвинувачення, упродовж І півріччя 2021 року
26 Серпня, 2021 р., 15:25