Необхідність тривалості страхового стажу при призначенні пенсії за віком з 2022 року

Відділ обслуговування громадян №8 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області інформує:

Необхідність тривалості страхового стажу

при призначенні пенсії за віком з 2022 року

З кожним роком зростають вимоги щодо наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком, оскільки не лише вік, а й наявність необхідного страхового стажу є визначальним фактором для отримання пенсійної виплати.

У 2022 році щоб стати пенсіонером у віці 60 років, необхідно мати не менше 29 років страхового стажу (на рік більше, ніж було необхідно у 2021 році).

Також у 2022 році у разі відсутності необхідного страхового стажу після досягнення 60 років (не менше 29 років) українці можуть скористатися правом виходу на пенсію за віком по досягненню 63 - річного віку зі страховим стажем від 19 до 29 років та 65 - річного віку за наявності страхового стажу від 15 до 19 років.

Кожного наступного року необхідна тривалість страхового стажу зростатиме на один рік і починаючи з 1 січня 2028 року необхідний страховий стаж для призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років становитиме не менше 35 років.

14 Листопада, 2022 р., 11:48
Історія винайдення й еволюція антибіотиків
14 Листопада, 2022 р., 11:46
1. COVID-19 нікуди не зник – він набирає обертів
30 Червня, 2022 р., 08:42
Звернення Державної служби України з надзвичайних ситуацій??????
16 Червня, 2022 р., 11:57
Безпека на воді!
16 Червня, 2022 р., 11:54
Рятувальники Білоцерківщини звертаються до батьків! Не залишайте дітей без нагляду! Приділіть увагу нагадуванню правилам безпечної поведінки! Розкажіть малюкам про основні небезпеки, які можуть підстерігати їх вдома! Навчіть правилам безпечного використання газових та електричних приладів. Безпека дітей залежить в першу чергу від батьків! Спілкуйтесь із дітьми, навчайте їх основам безпеки життєдіяльності, виховуйте культуру безпечної поведінки.
16 Червня, 2022 р., 11:52
Дії при виявленні ВНП (або предметів, схожих на них)