Ковалівська громада

Київська область, Білоцерківський район

До відома громадян

25 Липня, 2022 р., 14:21
Доходи для подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації
18 Липня, 2022 р., 16:19
Коли і як можна отримати рішення про надання статусу безробітного?
18 Липня, 2022 р., 15:09
Для ліквідації наслідків бойових дій на Київщині у квітні цього року з резервного фонду держбюджету виділено 400 мільйонів гривень, частина з них спрямовується на відновлення об’єктів соціальної інфраструктури та, безпосередньо, закладів освіти.
15 Липня, 2022 р., 11:44
Щодо добровільної легалізації своїх статків
15 Липня, 2022 р., 08:57
Щоб запобігти виникнення пожежі у власному помешканні необхідно дотримуватись певних правил пожежної безпеки:
13 Липня, 2022 р., 16:52
Київська обласна військова адміністрація та USAID Проєкт енергетичної безпеки підписали Меморандум про взаєморозуміння. Зокрема, ним передбачено залучення та використання міжнародної технічної допомоги в модернізації та відновленні теплопостачання на Київщині.
13 Липня, 2022 р., 16:49
Київська область продовжує приймати підприємства з інших регіонів України, де ведуться бойові дії. У рамках Урядової програми релокації українських підприємств до пристоличного регіону вже перемістилися 17 компаній. Наразі свої потужності транспортують 4 підприємства. Ще 34 розглядають пропозиції вільних виробничих та складських площ для переміщення. Про це на селекторній нараді повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.