ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО

Дата: 26.02.2024 11:56

Шановна громадо! Я як сільський голова, переглянувши пресконференцію нашого Президента Володимира Зеленського цілком і повністю переконана у вірності рішень та баченні подальших дій Гаранта України. Звертаюся до вас з основними месенджами та посланням Володимира Зеленського.

З повагою до кожного, сільський голова Раїса КЛЮКОВСЬКА!

Слава Україні!

Пресконференція Президента України Володимира Зеленського.

Основні меседжі :

➡ У нас немає іншого виходу, як продовжувати боротися. Бо якщо ми програємо – усіх нас не буде, не буде нашого існування. Тому нам точно не підходить такий фінал боротьби за своє життя

➡ Західний світ змінюється, і розуміє, з яким злом нам доводиться мати справу, але також існує багато агентів впливу рф. Багато грошей вкладається у формування проросійського наративу по всьому світу.

➡ Швидкість надання допомоги і її обсяги - це життя.

➡ Американська допомога - це перш за все не про фінансові резерви, а про конкретні поставки зброї.

➡ Криза на українсько-польському кордоні - це спроба використати Україну як тиск на європейські інституції. Для нас важливо зберегти союз із Польщею. Є достатньо можливостей для врегулювання ситуації, було б бажання.

Однак якщо кроки не знайдуться, ми будемо захищати наш бізнес

➡ Ми відмовляємося від будь-яких намагань нав'язати нам формати та умови для мирних переговорів. Ініціатива має виходити тільки від нас, від України.

➡ Перший Саміт миру, відбудеться навесні в Швейцарії. Це наша ініціатива, і ми закликаємо якомога більше країн світу долучитися до цього заходу.

❗ Та головне послання нашого Президента було адресоване саме українцям, і його суть зводиться до:

Війна триває, щодня гинуть військові та цивільні. Це страшна ціна. За нашу свободу своє життя віддали 31 тисяча українських героїв. Це адресовано всім, хто на другий рік після масштабного вторгнення робить вигляд, що війна його не стосується. Єдність суспільства та його консолідація в боротьбі за нашу Перемогу - це головне повідомлення Володимира Зеленського.