Відзначення громадян Ковалівської територіальної громади які вийшли на пенсію за віком у 2022 році

Дата: 29.12.2022 10:08

Кожного року Герой України Тетяна Володимирівна ЗАСУХА відзначає подарунками та фінансовою допомогою працівників ПАТ АФ "СВІТАНОК" та працівників соціальної сфери Ковалівської територіальної громади які в поточному році вийшли на пенсію. Не зважаючи на такий сладний для нашої країни час і в цьому році 28 грудня 2022 року в Ковалівському будинку культури було відзначено 55 осіб які досягли пенсійного віку. З вітальними  словами та словами вдячності до присутніх звернулася Ковалівський сільський голова Раїса Феліксівна КЛЮКОВСЬКА, У своїй промові сільський голова побажала швидшої перемоги Україні, терпіння та міцного здоров'я і висловила найщиріші слова подяки Герою України Тетяні Володимирівні ЗАСУСІ, депутату Київської обласної ради Андрію Анатолійовичу ЗАСУСІ, що завжди підтримують та допомагають всім жителям нашої громади та ніколи не залишаються осторонь будь яких проблем в усіх сферах життєдіяльності громади.