Місцеві громади Білоцерківського району отримали понад 857 млн.гривень податків

Дата: 12.05.2021 15:34

Місцеві громади Білоцерківського району отримали понад 857 млн.гривень податків

Саме такі надходження спрямували платники податків до місцевих бюджетів Білоцерківської ТГ, Маловільшанської ТГ, Узинської ТГ, Фурсівської ТГ, Гребінківської ТГ, Ковалівської ТГ, Володарської ТГ, Рокитнянської ТГ, Сквирської ТГ, Ставищенської ТГ, Таращанської ТГ, Тетіївської ТГ та Медвинської ТГ .

Найбільшу питому вагу займає податок з доходів фізичних осіб – 69% або 594,9 млн гривень.

Платники малого та середнього бізнесу, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджетів громад 155,9 млн.грн., що становить 18% надходжень. В тому числі: юридичні особи перерахували – 16 млн.грн., фізичні особи – підприємці – 108,8 млн.грн., сільськогосподарські товаровиробники 31 млн.грн.

Надходження податку на прибуток склали – 11,6 млн.грн., податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 27,2 млн.грн., по земельному податку та орендній платі – 61,7 млн.грн.

Білоцерківський відділ податків і зборів

з фізичних осіб та проведення

камеральних перевірок