Ковалівська громада

Київська область, Білоцерківський район

ДЕПУТАТИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 27.11.2020 10:18
Кількість переглядів: 292

 

Територіальний виборчий округ № 1

 

 

 

1. Зубченко Андрій Вікторович
29.05.1990 р.н., освіта вища, адміністратор ПСП «Агрофірма «Світанок»», безпартійний, с.Ковалівка Васильківського району Київської області

 

2. Зубченко Тетяна Володимирівна
29.09.1982 р.н., освіта вища, адміністратор ПСП «Агрофірма «Світанок»», безпартійна, с.Ковалівка Васильківського району Київської області

 

 

 

Територіальний виборчий округ № 2

 

 

 

1. Батрак Юлія Олександрівна
16.07.1978 р.н., освіта вища, адміністратор ПСП «Агрофірма «Світанок»», безпартійна, м. Біла Церква Київської області

 

2. Петрашкевич Катерина Іванівна
16.10.1957 р.н., освіта професійно-технічна, швея, ПСП «Агрофірма «Світанок»», безпартійна, с.Ковалівка Васильківського району Київської області

 

 

 

Територіальний виборчий округ № 3

 

 

 

1. Нестеренко Наталія Василівна
26.09.1966 р.н., освіта вища, керівник ОЗЗСО «Ковалівський ліцей», безпартійна, с. Устимівка Васильківського району Київської області

 

2. Тихоненко Світлана Михайлівна
15.09.1967 р.н., освіта професійно-технічна, директор Устимівського будинку культури, безпартійна, с. Устимівка Васильківського району Київської області

 

3. Чернишенко Оксана Іванівна
10.07.1970 р.н., освіта вища, діловод Устимівського старостинського округу, безпартійна, с. Устимівка Васильківського району Київської області

 

 

 

Територіальний виборчий округ № 4

 

 

 

1. Кубенко Людмила Михайлівна
29.03.1967 р.н., освіта професійно-технічна, директор Кищинського будинку культури, безпартійна, с. Кищинці Фастівського району Київської області

 

2. Литвиненко Сергій Вікторович
28.01.1991 р.н., освіта професійно-технічна, електрозварювальник, філія РВК АТ «Укрзалізниця», безпартійний, с. Устимівка Васильківського району Київської області

 

3. Тихоненко Віталій Володимирович
29.09.1986 р.н., освіта професійно-технічна, водій, ПСП «Агрофірма «Світанок»», безпартійний, с. Устимівка Васильківського району Київської області

 

 

 

Територіальний виборчий округ № 5

 

 

 

1. Бадзюх Ярина Володимирівна
05.07.1971 р.н., освіта професійно-технічна, адміністратор ПСП «Агрофірма «Світанок»», безпартійна, с. Пологи Васильківського району Київської області

 

2. Засуха Анатолій Миколайович
01.01.1971 р.н., освіта професійно-технічна, механізатор, ПСП «Агрофірма «Світанок»», безпартійний, с. Пологи Васильківського району Київської області

 

3. Новохацька Наталія Григорівна
30.05.1961 р.н., освіта професійно-технічна, діловод Пологівського старостинського округу, безпартійна, с. Пологи Васильківського району Київської області

 

 

 

Територіальний виборчий округ № 6

 

 

 

1. Бірюков Сергій Сергійович
17.08.1991 р.н., освіта професійно-технічна, агроном ПСП «Агрофірма «Світанок»», безпартійний, с. Вінницькі Стави Васильківського району Київської області

 

2. Єфіменко Олександр Кузьмович
26.06.1964 р.н., освіта вища, черговий електромонтер, м. Київ КПІ Ігоря Сікорського, безпартійний, с. Пшеничне Васильківського району Київської області

 

3. Попов Олександр Миколайович
30.05.1961 р.н., освіта вища, керівник Пшеничненського НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», безпартійна, с. Пшеничне Васильківського району Київської області

 

 

 

Територіальний виборчий округ № 7

 

 

 

1. Войновський Олександр Анатолійович
14.01.1967 р.н., освіта середня, не працює, безпартійний, с. Мар’янівка Васильківського району Київської області

 

2. Журавель Валерія Григорівна
16.04.1968 р.н., освіта середня, завідуюча ФАП, КНП «Ковалівський ЦПМСД» Ковалівської сільської ради, безпартійна, с. Мар’янівка Васильківського району Київської області

 

3. Крамаренко Тетяна Миколаївна
29.05.1974 р.н., освіта вища, секретар, Ковалівська сільська рада, безпартійна, с. Мар’янівка Васильківського району Київської області

 

 

 

Територіальний виборчий округ № 8

 

 

 

1. Згодзинська Леся Володимирівна
16.01.1986 р.н., освіта професійно-технічна, фельдшер, КНП «Ковалівський ЦПМСД» Ковалівської сільської ради, безпартійна, с. Ковалівка Васильківського району Київської області

 

2. Скочинська Тамара Антонівна
13.11.1961 р.н., освіта професійно-технічна, діловод Червоненського старостинського округу, безпартійна, с. Червоне Фастівського району Київської області

 

3. Ярощук Лариса Костянтинівна
25.02.1977 р.н., освіта професійно-технічна, адміністратор, ПСП «Агрофірма «Світанок»», безпартійна, с. Паляничинці Фастівського району Київської області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора