Припинення роботи комунального підприємства

КОВАЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Васильківського району

Київської області

Двадцята  сесія                                                    сьомого скликання

РІШЕННЯ

04 червня  2020 року                                                         № 535 -20-VІІ

Про припинення комунального підприємства

Ковалівської сільської ради

«Ковалівський комбінат комунальних послуг»

Васильківського району Київської області

Керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 59, 60 Господарського кодексу України, статтями 33, 34, 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», з метою оптимізації управлінських рішень у сфері житлово-комунальних  послуг  та враховуючи недоцільність подальшої діяльності комунального підприємства Ковалівської сільської ради

«Ковалівський комбінат комунальних послуг» через його збитковість та неможливість продовження ним подальшої діяльності, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Припинити юридичну особу – комунальне підприємство Ковалівської сільської ради «Ковалівський комбінат комунальних послуг»

(код ЄДРПОУ 42924114; місцезнаходження юридичної особи: 08652, Київська область, Васильківський район, село Ковалівка, вул. Монастирська,1), шляхом ліквідації не раніше ніж чим через два місяці у порядку, встановленому чинним законодавством України.

2.Утворити та затвердити склад ліквідаційної комісії з припинення комунального підприємства Ковалівської сільської ради «Ковалівський комбінат комунальних послуг» шляхом ліквідації згідно з додатком 1.

3.Строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється, становить два місяця з дня оприлюднення повідомлення  про припинення комунального підприємства Ковалівської сільської ради «Ковалівський комбінат комунальних послуг» на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України.

4.Комісії провести ліквідаційну процедуру згідно до вимог чинного законодавства України.

5.Затвердити Порядок припинення шляхом ліквідації комунального підприємства Ковалівської сільської ради «Ковалівський комбінат комунальних послуг» згідно з додатком 2.

6.Головному бухгалтеру комунального підприємства Ковалівської сільської ради «Ковалівський комбінат комунальних послуг» ( Лень В.І.) звернутися до державного реєстратора щодо проведення державної реєстрації припинення комунального підприємства Ковалівської сільської ради «Ковалівський комбінат комунальних послуг» шляхом ліквідації.

7.Координацію робіт по виконанню даного рішення покласти на голову ліквідаційної комісії – В.о.директора комунального підприємства Ковалівської сільської ради «Ковалівський комбінат комунальних послуг» Останську Л.М.

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з  питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

Сільський голова                                                        Р.Ф.Клюковська