результати проведення конкурсу на керівників закладів освіти

Дата: 23.01.2020 13:50

21.01.2020 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад керівників Устимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ковалівської сільської ради та Вінницько-Ставського НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Ковалівської сільської ради.

До участі в конкурсі були допущенні Вдовиченко Тамара Миколаївна – на посаду керівника Устимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Гніденко Любов Олександрівна – на посаду керівника Вінницько-Ставського НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

За результатами конкурсу на вакантну посаду керівника Устимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (протокол № 6 від 22 січня 2020 року) переможцем конкурсу визнано:

• Вдовиченко Тамару Миколаївну

За результатами конкурсу на вакантну посаду керівника Вінницько-Ставського НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (протокол № 6 від 22 січня 2020 року) переможцем конкурсу визнано:

• Гніденко Любов Олександрівну

З переможцями конкурсу підписані контракти.